خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اولین تغییر مدیریت شهرستان ورزقان در آموزش و پرورش خاروانا

   

  1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  آقای عبدالهی بخشدار خاروانا مسئوليت را يك امانت دانستند و گفتند بايستي در دوران مسئوليت پاسخگوي  شايسته  اي جهت خدمت به مردم باشيم ودر هر مرحله از خدمت به دور ازهر گونه جانب داري و حب و بغض بي جهت  از هيچ تلاش و كوششي  دريغ ننماييم زيرا رسالت  آموزش و پرورش خيلي خطير بوده بطوري  كه اولين معلم پروردگار متعال  و اولين دانش آموز انسان بوده است و اميدوارم سنگيني اين كلمات را درك نماييم.

  ايشان در ادامه از تلاش هاي صادقانه آقاي جعفر رزمي بخصوص در زمينه جذب كمك هاي خيرين محترم  و كسب رتبه هاي برتر علمي تقدير و تشكر نمودند و براي ايشان در همه ابعاد زندگي و در ساير جايگاههاي خدمتگزاري آرزوي توفيق و موفقيت نمودند.

  سپس آقاي رزمي با سلام و صلوات از مدير كل استان و آقاي فرماندار و بخشدار محترم خاروانا و مجموعه همكاران تقدير و تشكر نمود و گفت بعنوان عضو كوچكي از آموزش و پرورش در هر كجا مصلحت باشد براي خدمتگزاري آماده است  و از اينكه مدير كل محترم  به مدت دو سال اعتماد خدمتگزاري  داشتند به عنوان اولين مسئول آموزش و پرورش منطقه خاروانا در دولت تدبير و اميد قدرداني مينمايم ، ايشان با طرح مطالبي مبسوط از برنامه هاي دولت محترم تدبير و اميد در آموزش و پرورش به خوبي  دفاع  و در پايان از تمامي كارمندان خود طلب حليت نمود.

  در ادامه آقاي صادقي معاون محترم آموزش و پرورش استان ، آقاي رزمي را يكي از مديران موفق دانست و گفت در دوسال گذشته  خدمات ارزنده اي از ايشان شاهد بوده ايم و اميدواريم آقاي حبيبي تكيمل كننده برنامه هاي ايشان و در راستاي سياست هاي دولت محترم تدبير و اميد تلاش نمايند.

  در انتهاي جلسه آقاي حبيبي  ضمن قدرداني از تلاشهاي رئيس سابق خود (رزمي ) از حسن اعتماد مدير كل محترم مسئولين شهرستان و بخش قدرداني نمود و گفت با تمام توان با استفاده از تجربيات همكاران محترم مسير پيشرفت را طي خواهم نمود.

  درپايان اين مراسم و به رسم يادبود  لوح سپاسي   با امضاء مدير كل محترم آموزش و پرورش و بخشدار محترم خاروانا و همكاران محترم ايشان با اهداء هدايايي جهت قدرداني از زحمات آقاي رزمي تقديم گرديد.

  ورزقان نیوز ستار خان


  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : محترم ,آقاي ,پرورش ,آموزش ,رزمي ,ايشان ,آقاي رزمي ,محترم تدبير ,محترم آموزش ,آقاي حبيبي ,همكاران محترم ,دولت محترم تدبير ,بخشدار محترم خاروانا ,پرورش منطقه خاروانا ,
  اولین تغییر مدیریت شهرستان ورزقان در آموزش و پرورش خاروانا

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر